W najbliższy piątek - 19.04.2019 pracujemy do godziny 15:00 a 20.04.2019 sklep będzie zamknięty, za utrudnienia przepraszamy.

Moneual ME 775 Style Professional - Robot Hybrydowy !

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 2 999,00 zł 2999.00
Cena netto: 2 438,21 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.2
Producent: Moneual
Kod produktu: ME775_PRO

Opis

Moneual ME775 Style RoboExpert.pl

Moneual ME775 Style Professional Series - 3-letnia Gwarancja

 

Professional Series to najlepsza wersja robotów sprzątających marki Moneual. Zestaw Professional zawiera - automatyczny odkurzacz wyposażony w powiększoną baterię oraz Pakiet VIP, który oferuje  wydłużoną gwarancje producenta, specjalny pakiet 3 przeglądów serwisowych oraz możliwość atrakcyjnych zniżek na części eksploatacyjne. Ta wyjątkowa wersja daje Ci pełne poczucie bezpieczeństwa gwarancyjnego oraz sprawność i wydajność robota. 
Powiększona bateria umożliwia urządzeniu dwukrotnie dłuższy czas pracy co przekłada się na znaczne zwiększenie obszaru roboczego. Dzięki tak dużym zasobom energii, automatyczny odkurzacz nie musi wracać do stacji bazowej aby się naładować w trakcie cyklu sprzątania.


 

Moneual ME 775 Style Professional - Robot Hybrydowy ! ZADZWOŃ 790 634 007 ! RoboExpert Autoryzowany Sklep i Serwis !!! DARMOWA DOSTAWA !!!

 

Pakiet VIP

 • Wydłużona gwarancja producenta do 36 miesięcy
 • Zniżka na części eksploatacyjne 25% przez okres 36 miesięcy
 • Zniżka do wszystkie produkty Moneual 10%
 • Pakiet 3 przeglądów serwisowych – zawiera coroczne, rozszerzone czynności serwisowe
 • Obsługa gwarancyjna w systemie Door-to-Door
 • Dedykowany opiekun, który pomoże rozwiązać wszelkie wątpliwość techniczne i serwisowe
 • Przywileje dla użytkowników VIP dostępne są po zarejestrowaniu na www.moneual.pl 

 


 

Tryb Hybrydowy - Moneual ME775 Style

 

Hybryda 

Wspaniałe rozwiązanie technologiczne umożliwiające jednoczesne odkurzanie i mycie powierzchni sprzątanej. Gwarantuje to znakomite rezultaty oraz maksymalną wydajność urządzenia Moneual. Dzięki doskonałemu połączeniu dwóch oddzielnych trybów sprzątania, podłogi stają się nie tylko czyste ale wyraźnie odświeżone. Genialne rozwiązanie technologiczne które zmieniło oblicze robotyki domowej.  

 


 

Tryb odkurzania - Moneual ME775 Style

  

Odkurzanie

Moneual ME775 Style wykorzystuje prace silnika, szczotki głównej oraz dwóch szczotek bocznych. System ten zapewnia szybką oraz niezwykle skuteczną prace automatycznego odkurzacza, gwarantując pozbycie się brudu i kurzu z powierzchni sprzątanej w błyskawicznym tempie.

 


 

 

Tryb Mopowania - Moneual ME775 Style

  


 

Mopowanie

Automatyczny odkurzacz aktywuje specjalny tryb poruszania się, aby osiągnąć najlepsze rezultaty mycia. Za pomocą zainstalowanej przez użytkownika głowicy myjącej oraz znajdującej się na niej mikrofibry, robot myje powierzchnie pozostawiając za sobą efekt wyraźnego odświeżenia. Gdy robot ma zamontowaną głowice myjąca, korzysta ze specjalnych czujników które uniemożliwiają mu wjazd na dywany.

 

 


 

 

System Nawigacja optyczna

 


 

Nawigacja optyczna

Moneual ME775 Style został wyposażony w najnowszą technologie nawigacji optycznej, która uzdalnia robota sprzątającego do zorganizowanej jazdy tzw. „pasek przy pasku”. Za sprawą wbudowanej kamery automatyczny odkurzacz doskonale przemieszcza się po powierzchni sprzątanej co znacząco wpływa na lepsze efekty w sprzątaniu niż w przypadku urządzeń poruszających się według systemu chaotycznego. 

 

 


 

Doskonały silnik

 

 

Silnik BLDC

Odpowiedzialny za główną siłę roboczą ME775 perfekcyjnie zasysa wszelkie zanieczyszczenia, pracując na najwyższych obrotach staje się bezkonkurencyjny. Doskonała jakość sprzątania łączy się z znakomitym oraz starannym wykonaniem. Silnik dzięki budowie bezszczotkowej, generuje znacznie większą siłę ssącą jak i staje się mniej podatny na awarie. Silnik przy pomocy szczotek – głównej oraz bocznych, tworzy integralny zespół pracy, osiągając znakomite efekty sprzątania.

 

 


 

 

Akumulator LiFePO4

 


 

Akumulator

Automatyczny odkurzacz ME775 posiada najnowszej technologii akumulator litowo-żelazowo-fosforanowej (LiFe-PO4). Jest to rodzaj baterii produkowanych specjalnie dla urządzenia hybrydowego. Akumulatory te są znacznie trwalsze oraz magazynują więcej energii niż popularne „zwykłe” akumulatory. Brak efektu pamięci oraz znakomita wytrzymałość wpływa na lepszą prace robota oraz dłuższy okres eksploatacji. 

 

 


 

Czujniki spadku

 

 

Teflonowy filtr powietrza HEPA

Moneual wykorzystuje technologie filtrów wielowarstwowych HEPA. Powstrzymują one nawet najmniejsze drobinki kurzy i bakterii przed wydostaniem się z kosza na zanieczyszczenia do środowiska. Robot ME775 poprzez wyposażenie w tak kompleksowy filtr, automatyczny odkurzacz szczególnie dba o alergików wchłaniając wszelkie alergeny ze środowiska. Filtr powietrza jest rozbieralny co znacznie ułatwia jego dokładne oczyszczanie.

 

 


 

 

 

 Tryby Sprzątania 

 

Tryb Turbo

 

 

 

Tryb Turbo

Gdy funkcja ta jest aktywna Moneual ME775 Style pracuje z największą możliwą wydajność oraz osiąga najlepsze rezultaty sprzątania. Siła pracy silnika w tym trybie znacznie przewyższa tą podstawową. Użytkownik za pomocą pilota sterowania lub panelu dotykowego na robocie, sam decyduje kiedy tryb ma zostać aktywowany.

 

 

 

 

Tryb corner

  

Tryb Corner

Aktywowany za pomocą pilota, modyfikuje schemat jazdy robota, tak by poruszał się po obwodzie obszaru sprzątanego. Funkcja ta daje możliwość znacznie szybszego-niż w standardowym trybie pracy, sprzątnięcia zanieczyszczeń z rogów oraz z pod ścian pomieszczenia.

 

 

 

 

Tryb Podwójnego sprzątania

 

 

Tryb podwójnego sprzątania

Funkcja ta aktywuje specjalny schemat poruszania się robota. Moneual ME775, podwójnie sprząta dany obszar tak by nawet najbardziej zabrudzone powierzchnie lśniły jak nowe. Tryb ten sprawdza się szczególnie w przypadku posiadaczy zwierząt oraz gdy miejsce w którym robot ma rozpocząć prace, przez dłuższy czas nie było sprzątane.

 

 

 

 

Tryb intensywnego sprzątania

 

 

 

Tryb intensywnego sprzątania

Specjalny tryb stosowany do obszarów szczególnie zabrudzonych. Robot w celu ich usunięcia, intensywnie sprząta powierzchnię 90cm x 90cm wykorzystując specjalny schemat jazdy – systematycznie zwiększając swój obszar roboczy.

 

 

 

 

Tryb pokonywania progów

 

 

 

 

Tryb pokonywania progów

Specjalny tryb, który umożliwia użytkownikowi rozgraniczenie obszarów sprzątania. Gdy jest aktywny pozwala robotowi na pokonywanie progów do wysokości 1,5 cm. Wyłączenie go oznacza automatycznie ograniczenie poruszania się automatycznego odkurzacza – urządzenie nie pokona progu wyższego niż 4 mm.

 


 

 

 Automatyczny powrót do bazy

 

 

Automatyczny powrót do stacji ładującej

ME775 po skończonej pracy przejdzie w bezdźwięczny tryb szukania stacji ładującej. Automatycznie do niej powróci i naładuje się. Podczas sprzątania, gdy zabraknie mu energii, powróci do stacji, naładuje się, po czym wróci do miejsca gdzie przerwał pracę.

 


Szczotka główna

 

 

Szczotka główna

Innowacyjna szczotka składająca się z części gumowych – twardszych, oraz zbudowanych z włosia-elastycznych. Budowa szczotki umożliwia jej dopasowanie się do dowolnego rodzaju powierzchni. Doskonale wspiera silnik który jest główną siłą roboczą ME775. Współpraca ta sprawdza się znakomicie co skutkuje świetnymi efektami sprzątania. Konserwacja szczotki jest wyjątkowo prosta oraz nie zabiera dużo czasu.  

 

 


 

 

Szczotki boczne

 

 

 

Szczotki boczne 

Wirujące szczotki boczne umożliwiają robotowi dotarcie do najbardziej ukrytych zanieczyszczeń których, przez swój kształt oraz budowę Moneual ME775 Style nie był by w stanie sprzątnąć. Robot dzięki dwóm szczotkom zyskuje znacznie większe pokrycie powierzchni sprzątanej oraz doskonale nagarnia zanieczyszczenia w kierunku szczotki głównej oraz silnika.

 


Głowica myjąca

 


 

Głowica myjąca

Głowica myjąca o pojemności 150 ml. odpowiedzialna za stałe nawilżanie mikrofibry czystą wodą tak aby dokładnie odświeżała powierzchnie. Znakomita konstrukcja gwarantuje wytrzymałość oraz swobodę poruszania się ME775 Style w trybie hybrydowym lub samego mopa.

 


 

 

Czujniki spadku

 

 

 

Czujniki spadku

Robot wyposażony jest w wiele specjalnych czujników. W większości odpowiedzialne one są za bezpieczną jazdę ME775. Największą role odgrywają czujniki spadku. Automatyczny odkurzacz wykrywa krawędzie (np. początek schodów) dzięki czemu eliminuje ryzyko spadku co skutkowało by poważnym uszkodzeniem całego urządzenia.

 

 


 

 

Dane Techniczne 

 

Producent: Moneual

Model: ME775 Style

Wysokość: 8,6 cm

Waga: 3,064 kg

Czas pracy:

Tryb odkurzania: około 120 minut* (80 minut w trybie turbo)*.

Tryb mopowania: około 300 minut*.

*Czas pracy podany przez producenta. Może różnić się w zależności od podłoża oraz stopnia jego zabrudzenia.

Akumulator: Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFe-PO4)

Gwarancja: 3 lata

 


 

Zawartość zestawu

  

 • Automatyczny odkurzacz z zamontowanym akumulatorem oraz filtrem teflonowym HEPA.
 • Stacja ładująca, bazowa z miejscem na zasilacz.
 • Zasilacz
 • Pilot zdalnego sterowania (2 baterie AAA znajdują się w zestawie)
 • Szczotki Boczne -2  sztuki
 • Szczotka Główna
 • Szczoteczka do czyszczenia mopa
 • Narzędzie do czyszczenia Szczotki Głównej.
 • Mop - 2 sztuki
 • Zbiornik / Pojemnik na wodę.
 • Instrukcja obsługi
 • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lat od daty zakupy.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Promocje
iRobot Roomba 980
iRobot Roomba 980
3 499,00 zł 2 969,00 zł 2 844,72 zł 2 413,82 zł
szt.
Wirtualna latarnia iRobot Roomba 500/600/700/800
Wirtualna latarnia iRobot Roomba 500/600/700/800
169,99 zł 152,99 zł 138,20 zł 124,38 zł
szt.
Filtry HEPA (3x2 sztuki) - seria 700 iRobot Roomba
Filtry HEPA (3x2 sztuki) - seria 700 iRobot Roomba
99,99 zł 74,99 zł 81,29 zł 60,97 zł
szt.
Neato seria XV Osłona Szczotki (używana)
Neato seria XV Osłona Szczotki (używana)
99,00 zł 89,91 zł 80,49 zł 73,10 zł
szt.
iRobot Scooba Wirtualna ściana - serii 200, 300
iRobot Scooba Wirtualna ściana - serii 200, 300
129,90 zł 116,91 zł 105,61 zł 95,05 zł
szt.
Obudowa Szczotki Głównej BotVac
Obudowa Szczotki Głównej BotVac
179,00 zł 161,10 zł 145,53 zł 130,98 zł
szt.
Akumulator (zamiennik) Scooba 380 390 Warszawa RoboExpert
Akumulator (zamiennik) Scooba 380 390 Warszawa RoboExpert
199,00 zł 179,10 zł 161,79 zł 145,61 zł
szt.
Nowości
Nakrętka separatora Rainbow E-seria R-7491
Nakrętka separatora Rainbow E-seria R-7491
39,00 zł 31,71 zł
szt.
ZATRZASK RUR RAINBOW D4SE-E,E1,E2,E2BLUE SERIES R-12587
ZATRZASK RUR RAINBOW D4SE-E,E1,E2,E2BLUE SERIES R-12587
19,99 zł 16,25 zł
Turbina zasysająca Xiaomi Roborock
Turbina zasysająca Xiaomi Roborock
289,00 zł 234,96 zł
szt.
Płyta główna Xiaomi Roborock
Płyta główna Xiaomi Roborock
1 199,00 zł 974,80 zł
szt.
Pojemnik - dozownik płynu do Hobot 298
Pojemnik - dozownik płynu do Hobot 298
139,00 zł 113,01 zł
szt.
Pojemnik na kurz - Dyson SV05 ABSOLUTE EU, 965660-04
Pojemnik na kurz - Dyson SV05 ABSOLUTE EU, 965660-04
139,99 zł 113,81 zł
szt.
Bestsellery
Szczotka boczna 3-ramienna zamiennik iRobot Roomba 5xx/6xx/7xx
Szczotka boczna 3-ramienna zamiennik iRobot Roomba 5xx/6xx/7xx
8,50 zł 7,65 zł 6,91 zł 6,22 zł
szt.
Neato Robotics Botvac Filtr Hepa (szt. 1)
Neato Robotics Botvac Filtr Hepa (szt. 1)
39,00 zł 35,10 zł 31,71 zł 28,54 zł
szt.
Tenzi Madame Płyn do robota myjącego iRobot Scooba Braava Zielony
Tenzi Madame Płyn do robota myjącego iRobot Scooba Braava Zielony
19,99 zł 17,99 zł 16,25 zł 14,63 zł
szt.
Płyn do robota okiennego Hobot i Winbot Wiso Tenzi Top Glass 1 L spray
Płyn do robota okiennego Hobot i Winbot Wiso Tenzi Top Glass 1 L spray
19,99 zł 17,99 zł 16,25 zł 14,63 zł
szt.
Szczotka boczna 3-ramienna iRobot Roomba 8xx/9xx
Szczotka boczna 3-ramienna iRobot Roomba 8xx/9xx
14,00 zł 12,60 zł 11,38 zł 10,24 zł
szt.
Tenzi Top Glass Nano 1 L. Płyn do robota okiennego Hobot Winbot Wiso
Tenzi Top Glass Nano 1 L. Płyn do robota okiennego Hobot Winbot Wiso
24,90 zł 22,41 zł 20,24 zł 18,22 zł
szt.
 Ecovacs DEEBOT OZMO 930 - Robot Hybrydowy
Ecovacs DEEBOT OZMO 930 - Robot Hybrydowy
2 688,00 zł 2 185,37 zł
szt.
Filtr Hepa Zamiennik 1 szt. - seria 800/900 iRobot Roomba
Filtr Hepa Zamiennik 1 szt. - seria 800/900 iRobot Roomba
24,00 zł 21,60 zł 19,51 zł 17,56 zł
szt.
Waluty

Infolinia:

790 634 007

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl